O firmie

Kim jesteśmy?

Firma P.H.U.B. Łucz-Bud Sp z o.o. od 29 lat jest Generalnym Wykonawcą inwestycji mieszkaniowych, budynków biurowych, hal przemysłowych, hal magazynowych, hal produkcyjnych, mroźni oraz chłodni na terenie województwa mazowieckiego.

Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, pozwoliło nam zyskać miano solidnego i godnego zaufania Partnera stawiającego na efektywność i profesjonalizm. Realizowane przez nas inwestycje budowlane powstają w oparciu o współpracę z doświadczonymi i cenionymi w danej branży dostawcami i wykonawcami.

Zaufało nam wiele instytucji i firm, których marka rozpoznawana jest nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Naszą marką są nasze inwestycje, które pozwalają zyskać nam opinię rzetelnego i przyjaznego partnera, za co zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi przez instytucje samorządowe i branżowe oraz licznymi listami referencyjnymi od naszych Inwestorów które potwierdzają naszą wiarygodność jako Wykonawcy.

Nasza marka to także nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy uzyskując certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych branżowych konferencjach, seminariach i warsztatach, podnoszą tym samym prestiż naszego przedsiębiorstwa.

Dla kogo budujemy?

Budujemy dla inwestorów, którzy poszukują: jednej firmy jako generalnego wykonawcy robót budowlanych, optymalizacji kosztów budowy, jakości wykonania, zaoszczędzenia czasu na realizacji inwestycji oraz fachowego wsparcia technicznego.

Nasze zalety

Naszą silną stroną w realizacji inwestycji budowy hal oraz obiektów biurowych jest:

  • terminowość
  • doświadczona kadra kierownicza i menadżerska
  • kompleksowy zakres usług
  • własne brygady ciesielsko-murarskie

 

25 stycznia 2020 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2019. Nagrodę przyznano za konsekwentne budowanie wizerunku solidnego i odpowiedzialnego wykonawcy, operatywność i skuteczność obranych strategii, a także za zaangażowanie w kulturalno-sportowe życie regionu.

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że 29 lutego 2022 roku Przedsiębiorstwo Łucz-Bud zostało wyróżnione Pierwszym Diamentem do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – prestiżową nagrodą przyznawaną przez Business Centre Club.

Liderzy Polskiego Biznesu w rozmowie z Romanem Młodkowskim

Podsumowanie 30 lat funkcjonowania na rynku, perspektywy i plany na przyszłość. Jak zorientować się na sukces w niepewnych czasach? Zapraszamy do oglądania!!

Masz dodatkowe pytania? skontaktuj się z nami